MOTOKÁRY A MOTOKÁROVÁ DRÁHA LUČENEC
mskart_logo.gif
logo1.gif
Dráha sa nachádza na parkovisku pred Stop-Shopom v Lučenci. Prevádzka od mája do konca septembra. Otvorené je denne od 12.00 - 21.30 hod. (jazda len na suchej dráhe,počas dažďa je prevádzka zatvorená, nejazdí sa) Dráha je dlhá 310m,šírka je od 3m-6m.Jazdí sa na asfalte čo vám zaručí dobrú priľnavosť a hlavne rýchlu jazdu s maximom cez 65km/h. Jazdí sa na nových motokárach MS-kart s motorom HONDA GX200 6.5PS a GX 270 9PS ktoré sú vybavené tachometrom,stopkami, najazdenými kilometrami a zobrazením dosiahnutej maximálnej rýchlosti. Ponúkame tiež možnosť firemných akcií aj na celý deň. Na leto 2011 sme pripravili : Možnosť zajazdiť si na malých Buggy150cc a 110cc -pre dve osoby -rýchlosť až 65km/h -nosnosť 160kg -s ŠPZ (možnosť jázd do mesta) FOTO v GALERII.
gokartback.jpg
Tento ukázkový článek byl vygenerován automaticky při založení webu. Změnit nebo odstranit ho můžete v administraci Vašich stránek.
<img alt="" src="file:///C:/DOCUME~1/mike/LOCALS~1/Temp/moz-screenshot.jpg" /><img alt="" src="file:///C:/DOCUME~1/mike/LOCALS~1/Temp/moz-screenshot-1.jpg" /><img alt="" src="file:///C:/DOCUME~1/mike/LOCALS~1/Temp/moz-screenshot-2.jpg" />
smahu počasie
MOTOKÁRY A MOTOKÁROVÁ DRÁHA LUČENEC
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one